Lajme

  • Ndoshta kemi parë shumë gara me makina, por si kjo në video e makinave super sportive, më të shtrenjta është vërtetë një moment mbresëlënës. Dy super makina që sfidojnë njëra tjetrën në tunelin e Aeroportit të Manchesterit në Angli. Buggati Veyron dhe Lamborghini Aventador...
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *