Husaberg, 450 cc, 2008

3,000 €
Numri i Referencës
RF160550
Gjendja
e Përdorur
Garancia
1 muaj
Marka
Husaberg
Viti
2008
Madhësi Motori (cm³)
450 cc
Kilometra
20 km
Dogana
e Paguar
Postuar
27.04.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Husaberg FE450 viti 2008 me Motorrin plus Mazamoto, në Gjendje Perfekt me letra te sapo paguara targa Shqiprare. Çmimi 3000 euro Euro. Bashk me motorrin jepen nje pal Çizme Enduro dhe nje Skafand me gjith Syze.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 5
    • Vota Gjithsej: 2
  • Raporto Njoftimin
  • 265 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *