Volkswagen, Passat, 2003, Naftë

4,500 €
Numri i Referencës
RF165923
Marka
Volkswagen
Modeli
Passat
Viti
2003
Nr; Shasie
5 porta
Garancia
12 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
08.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2 cc
Info Motorri
1.9 Tdi me di te kuqe
Transmisioni
Manual
Kilometra
200 km
Ngjyra
Blu
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Kombinat
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1061 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *