Volkswagen, Golf, 2005, Naftë

7,000 €
Numri i Referencës
RF933956
Garancia
2 muaj
Marka
Volkswagen
Modeli
Golf
Viti
2005
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
2,000 cc
Info Motorri
2.0
Nr; Shasie
128
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
11.01.2017
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Automatic
Drive Train
2WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
200 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Marka/Model: Golf 5 Viti: 2005 Kambjo: Automat Lloj karburantit: Naft Pershkrim shtes: Motor 2.0 tdi shum ekonomik, Full nevigator me tuch, baxha xhami, disqe alumini, fener xenon, marshe ntimon f1, tapiceri lekure shum e paster, brenda look gti,Shitet dhe ndrrohet, Te interesuarit keni nr me posht, Gati per cdo lloj prove Letrat te paguara per nje vit Qyteti: Tirane Cmimi: i diskutushem Nr tel: 0674942188
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Trane
Kodi Postar
20
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1239 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *