Toyota, RAV4, 2006, Naftë

8,200 €
Numri i Referencës
RF198830
Marka
Toyota
Modeli
RAV4
Viti
2006
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
2,200 cc
Info Motorri
NAFTE
Nr; Shasie
ZZZ
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
17.02.2017
Informacion shtesë
Transmisioni
Manual
Drive Train
4WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
172,000 km
Dyer
5
Përshkrimi
TOYOTA RAV4, VITI 2006 , MOTORR 2.2 D-4D ( NAFTE ) 172.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH , CD-MP3 , OPSIONE NE TIMON , KLIMA , DISQE DHE GOMA TE REJA , KONTROLL ELEKTRONIK DIFERENCIALI , NE GJENDJE SHUME TE MIRE ,E SAPOARDHUR , ME DOGANE TE PAGUAR , CMIMI : 8200 EURO...!!!!
MAKINA TE TJERA : https://www.facebook.com/autoclassss/
CEL : 0692765740 , 0698506543
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 764 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *