Skoda, Octavia, 2009, Benzinë

7,500 €
Numri i Referencës
RF167281
Marka
Skoda
Modeli
Octavia
Viti
2009
Madhësi Motori (cm³)
1,596 cc
Info Motorri
1.6 MPI Tiptronic
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
05.09.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Automatic
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
83,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
ŠKODA Octavia 1.6 MPI Tiptronic
Regjistrimi i parë:Shtator 2009
Kilometrat:83 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Automatike
Tërheqja:rrota aktive para
Pasqyrat ne ngjyren e makines, Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Ajer i kondicionuar manual, Timon lekure, Radio MP3, Mbeshtetese krahu
ABS, ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Makina eshte ne gjendje optimale pune dhe pa demtime.
Çmimi 7 500 €
Financim me keste, duke filluar nga 239 Euro ne muaj.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: http://goo.gl/MyWqmM
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1923 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *