Skoda, Octavia, 2008, Benzinë

6,500 €
Numri i Referencës
RF151158
Marka
Skoda
Modeli
Octavia
Viti
2008
Tip Trupi
Convertible
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,400 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
60,000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet skoda octavia 1.4 benzine 16v me dokumenta te paguara makina eshte ne gjendje perfekte me servise te sapo kryera me liber. Per me shum kontakt ne nr 0696681990
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Vlorë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 310 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *