Skoda, Fabia, 2016, Benzinë

9,500 €
Numri i Referencës
RF178897
Garancia
24 muaj
Marka
Skoda
Modeli
Fabia
Viti
2016
Tip Trupi
Hatchback
Madhësi Motori (cm³)
999 cc
Info Motorri
1.0 MPI
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
05.12.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Bardhë
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
15,000 km
Dyer
5
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Përshkrimi
SKODA Fabia 1.0 MPI
Regjistrimi i parë:Maj, 2016
Kilometrat:15 000 km
Lloji i karburantit:Benzinë
Kambio:Manuale
Cilindratë:999 cm³
Fuqia:70 kf
Pamja e brendëshme
-Timon Elektro Hidraulik,-Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie,-Ajer i kondicionuar manual,-Radio MP3,-Mbeshtetese krahu
Siguria
-ABS,-Airbag ballore perpara,-Airbag anesor perpara
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem: https://goo.gl/8oqTfs ose ne faqen www.dasweltauto.al
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 382 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *