Seat, Leon, 2016, Naftë

20,000 €
Numri i Referencës
RF180529
Marka
Seat
Modeli
Leon
Viti
2016
Tip Trupi
Hatchback
Garancia
24 muaj
Dogana
e Paguar
Postuar
04.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,596 cc
Info Motorri
1.6 TDI DSG
Transmisioni
Automatic
Kilometra
8,500 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Kuqe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
SEAT Leon Style 1.6 TDI DSG
Regjistrimi i parë:Maj, 2016
Kilometrat:8 500 km
Lloji i karburantit:Naftë
Kambio:Automatike
Disqe Alumini, Sensor Parkimi, Drita Mjergulle, Ngjyre Metalike, Drita LED, Dritat e pasme LED, Xhama te erresuar
Ajer i kondicionuar me dy zona, Timon Elektro Hidraulik, Sedilje e shoferit me regjistrim lartesie, Timon lekure, Radio MP3, Radio me komanda ne timon, Mbeshtetese krahu, Bluetooth, Radio -touch screen- ABS,ESP, Airbag ballore perpara, Airbag anesor perpara
Financim me keste, duke filluar nga 289 Euro ne muaj.
Te gjitha sherbimet jane kryer prane servisit te Porsche Albanias, sipas rekomandimeve te fabrikes dhe kane historikun perkates.
Per me shume informacion, klikoni ne linkun e meposhtem:
https://goo.gl/NwEkKu ose www.dasweltauto.al
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Autostrada Tiranë - Durrës km.3
Kodi Postar
1051
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 937 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *