Seat, Leon, 2001, Benzinë + Gas

3,600 €
Numri i Referencës
RF154451
Marka
Seat
Modeli
Leon
Viti
2001
Tip Trupi
Hatchback
Dogana
e Paguar
Postuar
21.10.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,800 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
185,000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Blu
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë + Gas
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Seat Leon viti 2001 KAMBJO AUTOMATIKE
MOTORR 1.8 BENZINE +GAZ SEKUENCIAL MARKA LANDI RENZO ( BOMBULA NE VENDIN E GOMES REZERV)
E SAPOARDHUR NGA ZVICRA dhe sapotarguar me siguracion taksa te paguara , impjanti i gazit i shenuar ne leje qarkullimi
NE GJENDJE PERFEKTE DHE SUPER EKONOMIKE 300 LEKE GAZ PER 100 KM
ME KONDICIONER, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE ,KOMPJUTER BORDI , MBYLLJE QENDRORE ME PULT, DISQE ALUMINI, GOMA 90%
E GATSHME PER CDO PROVE
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1669 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *