Seat, Ibiza, 2000, Benzinë

180,000 Lek
Numri i Referencës
RF943384
Marka
Seat
Modeli
Ibiza
Viti
2000
Tip Trupi
SUV
Madhësi Motori (cm³)
1,400 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
29.12.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
200 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Kondicioner Standart
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Përshkrimi
Nr telefoni:0694882836
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Gjirokastër
Adresa
18 shtatori
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 592 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Lek
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *