Seat, Altea, 2004, Naftë

4,000 €
Numri i Referencës
RF152291
Marka
Seat
Modeli
Altea
Viti
2004
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
2,000 cc
Info Motorri
TDI
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
30.11.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Kafe
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
172,000 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Seat altea 2.0 TDI 2004 ne gjendje sh te mire,letra te sapo paguara,shitet ose nderrohet me makine familjare
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
Kodi Postar
Te 366
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 572 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *