Seat, Alhambra, 2002, Naftë

2,900 €
Numri i Referencës
RF183412
Marka
Seat
Modeli
Alhambra
Viti
2002
Tip Trupi
Van
Madhësi Motori (cm³)
1,900 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
28.11.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Manual
Karburanti
Naftë
Kilometra
220,000 km
Dyer
4
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Bathore
Kodi Postar
5208
    • Vlerësimi: 1
    • Vota Gjithsej: 1
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 492 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *