Seat, Alhambra, 2000, Naftë

2,000 €
Numri i Referencës
RF179711
Marka
Seat
Modeli
Alhambra
Viti
2000
Tip Trupi
Minivan
Madhësi Motori (cm³)
1,900 cc
Info Motorri
Motorr 1.9 nafte TDI(DI)te kuqe
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
11.10.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Automatic
Karburanti
Naftë
Kilometra
230,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Seat Alhamra 1.9TDI(DI) te kuqe. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike si dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove. Te gjithe xhamat elektrike tavan xhami pasqyra elektrike disqe alumini timon lekure. Tapiceria brenda eshte shume e rregullt. Makina eshte shume ekonomike dhe harxhon 5.5--6.5 litra ne 100/km. Per me shume kontaktoni ne numrin e telefonit. Faleminderit
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Shqipëri
Adresa
Vrake
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 711 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *