Renault, Twingo, 2000, Benzinë

1,200 €
Numri i Referencës
RF298165
Marka
Renault
Modeli
Twingo
Viti
2000
Tip Trupi
Coupe
Madhësi Motori (cm³)
1,200 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
15.11.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
121,000 km
Dyer
3
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Renault vitit prodhimi 2000 1.2 benzin.Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Me kondicioner,Air Bag,Tavan Xhami xhama elektrik,me dy celesa.dokumentacion te rregullt dhe te vlefshem deri ne Maj 2017.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Elbasan
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 834 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *