Renault, Scenic, 2004, Naftë

2,500 €
Numri i Referencës
RF114660
Marka
Renault
Modeli
Scenic
Viti
2004
Dogana
e Paguar
Postuar
22.10.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,900 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
200 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Blu
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 88 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *