Renault, Megane, 2006, Naftë

2,750 €
Numri i Referencës
RF141124
Marka
Renault
Modeli
Megane
Viti
2006
Tip Trupi
Wagon
Madhësi Motori (cm³)
1,500 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
20.10.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Manual
Karburanti
Naftë
Kilometra
133 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Renault Megane 1.5 Diezel. Viti i prodhimit 2006. Kambio manuale. Kondicioner. Air Bag. Abs. Srs. Kompjuter board. Radio Cd me komanda tek timoni. Xhama elektrike. Pasqyra elektrike. Ndezje me gisht. Dy telekomanda. Tapiceri Isofix para dhe mbrapa. Perde origjinale mbrapa. Sensore drite. Sensore shiu. Disqe alumini dhe goma te sapovendosura. Gjendje perfekte estetike,xhenerike dhe motorike,e gatshme per cdo lloj prove.
Cel : 0692409202 / 0666004005.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
Adresa
Autostrada Tirane-Durres,Shenvlash
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 664 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *