Renault, Clio, 2000, Benzinë

185,000 Lek
Numri i Referencës
RF141532
Marka
Renault
Modeli
Clio
Viti
2000
Tip Trupi
Coupe
Madhësi Motori (cm³)
1,200 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
06.11.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
11,111 km
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Përshkrimi
reno clio viti 2000 motorr 1,2 benzine kupe ne gjendje shum te mir pune ska difekte me letra per nji vit tapiceri cope shum te paster kondicjoner cd player 1 miljon e 850 mij 0666549642
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 517 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Lek
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *