Peugeot, 607, 2001, Naftë

3,300 €
Numri i Referencës
RF964319
Marka
Peugeot
Modeli
607
Viti
2001
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
2,200 cc
Info Motorri
2.2 NAFTE
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
20.03.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Automatic
Karburanti
Naftë
Kilometra
200,000 km
Dyer
4
Komoditeti
  • Pasqyra elektrike
  • Kompiuter ne Bord
Siguria
  • Airbag: Shoferi
  • Airbag: Pasagjeri
  • Airbag: Anësor
  • Alarm
  • Frena Anti-Lock
  • Drita Mjegulle
  • Drita Automatike
  • Drita Xenon
  • Drita LED
  • Sensor Parkimi
  • Kamera Parkimi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
TIRANE
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 1398 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *