Nissan, Terrano II, 2003, Naftë

4,500 €
Numri i Referencës
RF702283
Marka
Nissan
Modeli
Terrano II
Viti
2003
Tip Trupi
SUV
Dogana
e Paguar
Postuar
08.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,993 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
240,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Zezë
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
nisan terrano 2 bashk me 5 goma e sapo ardh na gjermania me dogan dhe letra te paguara der ne gusht 2017
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Vlorë
Adresa
vlore
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 609 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *