Nissan, Pathfinder, 2006, Naftë

8,700 €
Numri i Referencës
RF106781
Marka
Nissan
Modeli
Pathfinder
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
05.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,500 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
182,600 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Blu
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • TV/VCR
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
NISSAN PATHFINDER VITI 2006 6+1 SAPO ARDHU ME DOGAN TE PAGUAR GJENDJA TEKNIKE,ESTETIKE,MEKANIKE E PERKRYER.182.634 KILOMETRA ORIGJINALE SHERBIMET E BERA.ADRRESA AUTOSTRRADA DR-TR KILOMETRI I PESTE TEL 0695564550
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 865 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *