Nissan, Micra, 2006, Benzinë

3,200 €
Numri i Referencës
RF144305
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2006
Tip Trupi
Hatchback
Dogana
e Paguar
Postuar
23.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,200 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
58,545 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Blu
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
NISSAN MICRA 1.2 BENZIN VITI 2006 E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR 58.545 KILOMETRA ORIGJINALE. CMIMI 3200 EURO I DISKUTUESHEM.ADRRESA AUTOSTRADA DR-DR KILOMETRI I PESTE.TEL 0695564550
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 485 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *