Nissan, Micra, 2004, Benzinë

3,600 €
Numri i Referencës
RF187326
Garancia
1 muaj
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2004
Tip Trupi
Hatchback
Madhësi Motori (cm³)
1,200 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
04.11.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Automatic
Karburanti
Benzinë
Kilometra
66,900 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Përshkrimi
NISAN MICRA 1.2 BENZINE, VITI 2004, KAMBIO AUTOMATIKE, ARDUR NGA GJERMANI, DOGANE E PAGUAR, SEDILJE COPE LEKURE, GJENDJE SHUME E MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
Adresa
L.16
Kodi Postar
355
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 951 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *