Nissan, Micra, 2002, Benzinë

1,700 €
Numri i Referencës
RF160395
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2002
Dogana
e Paguar
Postuar
05.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
200,000 km
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Përshkrimi
Përshkrimi
Nissan Micra e vitit 2002 , 1.0 Benzin , teper ekonomike , ne gjendje shume te mire , motorrin e kam me zinxhir. Letrat e paguara deri ne Mars , me kondicioner. Cmimi i diskutueshem
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Bardhyl
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 632 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *