Nissan, Micra, 2002, Benzinë

1,800 €
Numri i Referencës
RF185759
Marka
Nissan
Modeli
Micra
Viti
2002
Madhësi Motori (cm³)
1,000 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
20.12.2016
Informacion shtesë
Transmisioni
Manual
Karburanti
Benzinë
Kilometra
146,000 km
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Përshkrimi
Nissan Micra i vitit 2002 , 1.0 Benzin , shume ekonomik, xhamat e pare elektronik , letrat e paguara deri ne Mars , e perdorur vetem nga une ne Shqiperi, 146.000 km , ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem!!!
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Bardhyl
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 584 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *