Mitsubishi, L200, 2009, Naftë

10,500 €
Numri i Referencës
RF116027
Garancia
6 muaj
Marka
Mitsubishi
Modeli
L200
Viti
2009
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
2,477 cc
Info Motorri
2.5
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
04.01.2017
Informacion shtesë
Ngjyra
Bardhë
Transmisioni
Manual
Drive Train
4WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
175,000 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Standart
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shes Mitsubishi l200 DI-D 4×4 2009 makina eshte në gjendje shumë të mire si motorike dhe xhenerike Shitet për arsye mospërdorimi Makina ruhet në garazh
Dokumenta të paguara deri në prill 2017 nuk ka nevojë për asnjë sherbim
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Berat
Adresa
Berat
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 832 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *