Mitsubishi, L200, 2000, Naftë

4,200 €
Numri i Referencës
RF162949
Marka
Mitsubishi
Modeli
L200
Viti
2000
Tip Trupi
Hybrid
Dogana
e Paguar
Postuar
23.12.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,477 cc
Info Motorri
2.5
Transmisioni
Manual
Kilometra
30,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Kuqe
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Keyless Open & GO
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Anësor
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Mitsubish L200 pajero sport kamje manuale 4×4 motor 2.5 letra der me shkurt 2017 servisete bera te gjitha shitet per arsye mos perdorimi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Korce
Adresa
Korce
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1706 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *