MINI, Cooper, 2002, Benzinë

3,300 €
Numri i Referencës
RF402860
Marka
MINI
Modeli
Cooper
Viti
2002
Tip Trupi
Hatchback
Madhësi Motori (cm³)
1,600 cc
Info Motorri
1.6 BENZIN
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
20.03.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Manual
Karburanti
Benzinë
Kilometra
163,000 km
Dyer
2
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
TIRANE
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1666 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *