Mercedes Benz, Vaneo, 2005, Naftë

6,500 €
Numri i Referencës
RF123663
Marka
Mercedes Benz
Modeli
Vaneo
Viti
2005
Tip Trupi
Minivan
Dogana
e Papaguar
Postuar
14.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,700 cc
Info Motorri
Tdi
Transmisioni
Manual
Kilometra
197,000 km
Rrota Aktive
Para (FWD)
Ngjyra
Blu
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Kondicioner Clima
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
Sistem Audio
 • CD Player
Përshkrimi
Përshkrimi
Makine familjare. 6+1 vende. Makina ndodhet ne gjermani. Transporti per shqiperi i perfshir ne cmim.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Komuna e Parisit
Kodi Postar
1001
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 592 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *