Mercedes Benz, ML55, 2002, Benzinë + Gas

0,000 €
Numri i Referencës
RF181775
Marka
Mercedes Benz
Modeli
ML55
Viti
2002
Tip Trupi
SUV
Madhësi Motori (cm³)
5,500 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
16.02.2017
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Automatic
Drive Train
4WD
Karburanti
Benzinë + Gas
Kilometra
264,700 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Ml 5.5 ///AMG v8 (347Hp) model amerikan origjinal nga fabrika . Benzin-gaz lavato (I shenuar dhe ne dokumenta). Full options, sallon lekure ngjyre gri, timon druri, sendilje me ngrohje+elektrike , CD player, baxha , drita kseno , sensor shiu , klima zonale , disje alumini AMG, marmita origjinale AMG , xhama te zinj origjinal (polaroid) , pasqyra me palosje , hapje mbyllje qendrore . Letrat e paguara tetor 2017, nuk ka nevoj per asnje sherbim, ne gjendje perfekte . Cmimi I diskutueshem .
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Elbasan
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 618 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *