Mercedes Benz, E350 CDI, 2009, Naftë

24,900 €
Numri i Referencës
RF176710
Marka
Mercedes Benz
Modeli
E350 CDI
Viti
2009
Tip Trupi
Hatchback
Madhësi Motori (cm³)
3,500 cc
Info Motorri
CDI
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
14.03.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Metalike
Transmisioni
Automatic
Drive Train
2WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
173,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
* Shitet Mercedez E350 CDI BLUE
* AMG -Line , Individual ,2987ccm3
* DissTronic
* Disqe AMG 18
* Kamera Para - Mbrapa
* Tv ne Ecje
* Sensor ne nderrim Korsie
* Sedilje me ngrohje dhe ftohje
* Sedilje me Memorie
* Timon me ngrohje + Elektrik
* Furre me Komandim nga shtepia
* Perde Elektrike
* Bagazh me mbyllje elektrike
* Fenere te levizshem sipas timonit
* Sallon Individual,biznes paket
* Bixenon
* Marsha F1
*Tv mbrapa nga Mercedez te paisur me kufje origjinale Mercedez me bluetooth + DVD
*Telefon me Bluetooth
* Sensor Para - Mbrapa + Kamera
*Keylees ( pa celes, ndezje me buton ,hapje dhe mbyllje e makines me prekje pa celes .
Ps: Makina eshte unike ne llojin e saj e sapo ardhur nga gjermania , me dogane viti i prodhimit fund 2009
173.000 Km me liber servisi
Shume ekonomike konsumi mesatar 7L/100 Km
CMIMI 24.900 EURO
Nr tel :0692263535
0686436048
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1863 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *