Mercedes Benz, C220 CDI, 2008, Naftë

12,300 €
Numri i Referencës
RF545535
Garancia
1 muaj
Marka
Mercedes Benz
Modeli
C220 CDI
Viti
2008
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
2,189 cc
Info Motorri
220
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
11.01.2017
Informacion shtesë
Transmisioni
Automatic
Drive Train
2WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
158,000 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Sistemi i ndezjes START/STOP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
* NDERROHET OSE SHITET * Mercedez C220 CDI - DIEZEL- FILTER PARTIKOLAR EURO 4 SIPAS STANDARTEVE EUROPIANE - VITI 2008 - AVANTGARDE , AUTOMATIK - SEDILJE LEKURE DHE RROBE , ELEKTRIKE DHE MEMORJE - NAVIGACION SYSTEM , CD ROOM , DVD PLAYER MP3 , AUX - SENSORE PRKIMI (para mbrapa) - DRITA XENO ME LUPA DHE NE KOMANDIM SIPAS PREHJES SE TIMONIT - PASQYRA ME PALOSJE DHE ELEKTRIKE - KLIMA DIXHITALE BIZONALE ME 2 ZONA - DISJE 17-tshe AVANTGARDE - 2 CELSA ME INOKS * FULL OPTION * MAKINA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR DHE SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA GATI PER CDO KONTROLL NGA ANA JUAJ !!! CMIMI I DISKUTUESHEM !!! +355 68 634 9477
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Raporto Njoftimin
 • 1016 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *