Mercedes Benz, 270CDI, 2003, Naftë

5,800 €
Numri i Referencës
RF203920
Marka
Mercedes Benz
Modeli
270CDI
Viti
2003
Dogana
e Paguar
Postuar
11.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,700 cc
Info Motorri
Motorri ngjendje shume te mire
Transmisioni
Automatic
Kilometra
280,000 km
Ngjyra
Zezë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
Adresa
Lagja 16
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 581 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *