Mazda, MAZDA6, 2006, Naftë

3,500 €
Numri i Referencës
RF304261
Marka
Mazda
Modeli
MAZDA6
Viti
2006
Dogana
e Paguar
Postuar
04.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
1,000 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
150 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Zezë
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Power Locks
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Alarm
 • Drita Xenon
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio AM-FM
 • Premium Sound
Përshkrimi
Përshkrimi
MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE E ARDHUR NGA ITALIA PARA 1 MUAJI , DOGANE TE PRERE DHE ME LETRA SHQIPTARE . MAKINA KA 150.000 KM TE BERA VETEM NE ITALI .PER ME SHUME INFO KONTAKTONI NE NR E TEL :00355686424137
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Vlorë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 886 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *