Land Rover, Defender 90, 2008, Naftë

18,900 €
Numri i Referencës
RF884607
Marka
Land Rover
Modeli
Defender 90
Viti
2008
Tip Trupi
SUV
Dogana
e Paguar
Postuar
09.01.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,400 cc
Transmisioni
Manual
Kilometra
870,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
3
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
Xhamat
 • Xhama Elektrike
Sistem Audio
 • CD Player
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
shitet land rover 90! -ne gjendje perfekte! -2.4diesel 90kw -me 87.000 km origjinale, mund ti kontrolloni! -eshte perdorur gjithmone si makine e dyte, vetem per shetitje dhe shume pak e perdorur mund te shikohet dhe nga gjendja e makines ne udhetim! -pamja vizive e jashtme shume e mbajtur! -gendja interiore shume e mbajtur! -vaj dhe filtra te ardhura gjithmone nga greqia dhe te nderruara ne kohe! -air conditioned! -motorri ne gjendje te mire euro 4! -4x4 goma te mira! -xhama elektrike, mbyllje qendrore! -abs! -etj.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 692 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *