Jeep, Grand Cherokee, 2007, Benzinë

16,800 €
Numri i Referencës
RF961440
Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Viti
2007
Tip Trupi
SUV
Madhësi Motori (cm³)
4,700 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
20.04.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Automatic
Drive Train
4WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
87,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • EBD
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Pronar i vetem, blere e re ne SHBA. Kambio automatike, motor benzinë me Quadra-Drive II 4x4 paketë off-road. Motor 4.7L V8. Makine me opsione per perdorim ne qytet si dhe terren te veshtire malor apo ranor. Sherbimet e mirembajtjese jane kryer me pjesë origjinale, automjeti ka qenë mbajtur ne garazh. Kilometrazh te ulët. Paketa Limited me kontroll individual per ngrohje te sediljeve, kontroll infrared automatik të klimës, TV me sistemin e DVD me kufje wireless, 6-disk CD / MP3 player, pakete rimorkio, 2 pozicione memorje per sediljen e shoferit, xhama te erret nga fabrika. Ne cmim eshte e perfshire taksa e importit. Automjeti ka targa shqiptare dhe certifikate pronesie.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 450 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *