Jeep, Grand Cherokee, 2003, Naftë

3,500 €
Numri i Referencës
RF910981
Marka
Jeep
Modeli
Grand Cherokee
Viti
2003
Tip Trupi
SUV
Madhësi Motori (cm³)
2,680 cc
Info Motorri
2.7 naft krah anglez
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
24.12.2016
Informacion shtesë
Transmisioni
Automatic
Karburanti
Naftë
Kilometra
200,000 km
Dyer
4
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Berat
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 736 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *