Jeep, Cherokee, 2008, Naftë

8,500 €
Numri i Referencës
RF430455
Marka
Jeep
Modeli
Cherokee
Viti
2008
Tip Trupi
Hybrid
Madhësi Motori (cm³)
2,800 cc
Info Motorri
2.8 dizel
Nr; Shasie
87765443900
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
17.10.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Automatic
Karburanti
Naftë
Kilometra
84,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • Kondicioner Standart
 • Kondicioner Clima
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Te gjitha sherbimet e sapo kryera, perfshi dhe nderrimin e gomave,
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Durres
Adresa
Durres
Kodi Postar
2010
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 2
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 754 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *