Ford, Focus, 1999, Benzinë + Gas

2,000 €
Numri i Referencës
RF782308
Garancia
1 muaj
Marka
Ford
Modeli
Focus
Viti
1999
Tip Trupi
Coupe
Madhësi Motori (cm³)
1,800 cc
Info Motorri
16 valvula
Dogana
e Papaguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
16.02.2017
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë + Gas
Kilometra
2,500,000 km
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Kondicioner Clima
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Përshkrimi
E pershtatshme per taxi
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
tirane
Kodi Postar
1001
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 368 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *