Fiat, Albea, 2004, Benzinë

2,400 €
Numri i Referencës
RF225003
Marka
Fiat
Modeli
Albea
Viti
2004
Tip Trupi
Sedan
Madhësi Motori (cm³)
1,400 cc
Info Motorri
1.4 benzine
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
14.02.2017
Informacion shtesë
Ngjyra
Tjetër
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
110,000 km
Dyer
4
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kondicioner Clima
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Përshkrimi
Fiat Albea e vitit 2004. 1.4 benzine me kondicioner. 110.000 km makina eshte ne gjendje te shkelqyer. Ska asnje gervishtje dhe ska nevoje per asnje sherbim.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 592 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *