Dodge, Charger, 2006, Benzinë

10,500 €
Numri i Referencës
RF100436
Marka
Dodge
Modeli
Charger
Viti
2006
Tip Trupi
Sedan
Dogana
e Paguar
Postuar
15.04.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
5,700 cc
Info Motorri
Hemi R/T
Transmisioni
Automatic
Kilometra
62,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Gri
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Frena Dore Elektrike
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Keyless Open & GO
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Player
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet Dodge Charger Hemi R/T super Okazion! Viti i prodhimit 2006, 62.000km. Full option. Gjendje e perkryer me liber sherbimesh. Makina eshte marre vete nga USA. Cmimi i diskutueshem 10.500€
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Bardhyl
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 663 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *