BMW, X6, 2009, Benzinë

26,000 €
Numri i Referencës
RF126071
Marka
BMW
Modeli
X6
Viti
2009
Tip Trupi
SUV
Dogana
e Paguar
Postuar
18.11.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
3,500 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
130,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Zezë
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Benzinë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • Radio AM-FM
Karakteristika të tjera
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Shitet BMW X6 motorr 3.5 benzin me 130 milje km origjinale,viti prodhimit fundi i 2008,model amerikan shum e vecant. Makina eshte full Extra te gjitha opsionet- Tv mbrapa,Dvd para mbrapa, perde ne dyer, baxha xhami, sensor parkimi para-mbrap,kamer mbrapa, ngrohje serdiljesh para dhe mbrapa, serdilje me memorje,perthyerje dhe masazh,limitator shpejtesie,Bagazh me buton,komando ne timon, marsha ne timon, klima,hapje mbyllje qendrore,navi e shume opsione te tjera. Makina eshte me letra te paguara ,ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje .
Makina eshte me 2 celesa.
Te gjitha sherbimet jan bere te BMW ALBANIA. Eshte shum e paster dhe e mbajtur si makin . Cmimi eshte i diskutueshem dhe mundsi nderrimi .
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 3444 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *