BMW, X5, 2002, Naftë

5,400 €
Numri i Referencës
RF274675
Marka
BMW
Modeli
X5
Viti
2002
Tip Trupi
SUV
Dogana
e Paguar
Postuar
22.09.2016
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,987 cc
Transmisioni
Automatic
Kilometra
207,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Gri
Dyer
5
Konsumi
Karburanti
Naftë
Informacion shtesë
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • Kondicioner Clima
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Drita Mjegulle
 • Drita Xenon
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
Karakteristika të tjera
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Përshkrimi
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike.
Ka tapiceri shume te bukur.
Nuk perfshihet ne taksen e luksit.
Dokumentat dhe siguracioni+minikasko te paguar deri ne 20 nentor 2017.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Korce
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1469 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *