BMW, X5, 2002, Naftë

11,500 €
Numri i Referencës
RF539919
Marka
BMW
Modeli
X5
Viti
2002
Madhësi Motori (cm³)
3,000 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
14.09.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Automatic
Karburanti
Naftë
Kilometra
220,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Shitet Bmw X5 viti 2002 me look 2004 , 3000nafte , automat , gjendje perfekte , pa asnje gervishtje !!
Cdo servis i sapo kryer me cilesi dhe kualitet maksimal !!
Disqe te Bmw X5 2007-2008
Xeno origjinale !!
Esht e gatshme per cfardolloj prove dhe cfardolloj kontrolli...
Ju lutem , per cdogje kontaktoni ne nr e cel , jo ne fb !!

Flm

Cel :0696409420
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tirane
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 2374 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *