BMW, X5, 2002, Naftë

11,300 €
Numri i Referencës
RF213760
Garancia
muaj
Marka
BMW
Modeli
X5
Viti
2002
Tip Trupi
SUV
Madhësi Motori (cm³)
3,000 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Jo
Postuar
18.05.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Zezë
Transmisioni
Manual
Drive Train
4WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
276,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Sedilje me ngrohje
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima
 • Kompiuter ne Bord
 • Power Locks
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Karburanti : Nafte
Kambio : Manuale
Ftohje : Klima
Ngjyra : E zeze
Konsumi : 9 litra/100km
Nr i cilindrave: 6
Viti i prodhimit : 2002
Km: 275742
Cmimi : 11300 Euro

Makina 5 vende,5 dyer, kompjuter bordi, klima, radio, cd, mp3, 6 disqe, drita mjegulle, mbyllje qendrore me pult, disqe alumini, sedilje lekure me ngrohje , xhama te erret , kambio manuale, fshirese para dhe prapa , xhama elektrike, 8 airbag, ABS, ESP, navigator, komanda ne timon, pilot automatik . Eshte me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Eshte ne gjendje shume te mire, ka siguracion kasko dhe TPL.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga
Kodi Postar
1001
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 3
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 1041 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *