BMW, X3, 2009, Naftë

11,500 €
Numri i Referencës
RF602158
Marka
BMW
Modeli
X3
Viti
2009
Tip Trupi
Sedan
Dogana
e Paguar
Postuar
15.02.2017
Informacion Automjeti
Madhësi Motori (cm³)
2,000 cc
Info Motorri
NAFTE
Transmisioni
Automatic
Kilometra
170,000 km
Rrota Aktive
Mbrapa (RWD)
Ngjyra
Bardhë
Dyer
4
Konsumi
Karburanti
Naftë
Përshkrimi
Përshkrimi
BMW X3 , VITI 2009 , MOTORR 2.0d , KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC , FULL OPTION , 170.00 KM ME LIBER DHE SHERBIME TE KRYERA , CD , OPSIONE N TIMON , KONTROLL ESP-DTC , SENSOR PARKINGU , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE , SENSOR AUTOMATIK DRITASH DHE SHIU , TAPICERI LEKURE BEZHE , KLIMA , CRUIZE CONTROLL , DISQE DHE GOMA TE REJA , NE GJENDJE PERFEKTE , E SAPOARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR.
MAKINA TE TJERA...!!! : https://www.facebook.com/autoclassss/
INFO : 0692765740 , 0698506543
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 883 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Telefon
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Positive SSL Wildcard
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *