BMW, M6, 2006, Benzinë

17,000 €
Numri i Referencës
RF174695
Marka
BMW
Modeli
M6
Viti
2006
Tip Trupi
Coupe
Madhësi Motori (cm³)
5,000 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
17.03.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Automatic
Drive Train
2WD
Karburanti
Benzinë
Kilometra
68,000 km
Dyer
3
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • Kompiuter ne Bord
 • Limitator shpejtësie (Control Cruiser)
 • Sistem Navigimi
 • Power Locks
 • TV/VCR
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
0683938711
  • Vlerësimi: 5
  • Vota Gjithsej: 1
 • Raporto Njoftimin
 • 2712 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *