BMW, 120d, 2006, Naftë

5,500 €
Numri i Referencës
RF503029
Marka
BMW
Modeli
120d
Viti
2006
Tip Trupi
Coupe
Madhësi Motori (cm³)
2,000 cc
Dogana
e Paguar
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
15.11.2016
Informacion shtesë
Ngjyra
Gri
Transmisioni
Manual
Drive Train
2WD
Karburanti
Naftë
Kilometra
250,000 km
Dyer
5
Komoditeti
 • Pasqyra elektrike
 • ABS
 • ESP
 • Kondicioner Clima - Bi-Zone
 • Kompiuter ne Bord
 • Timon Hidraulik
 • Komanda në timon
Siguria
 • Airbag: Shoferi
 • Airbag: Pasagjeri
 • Airbag: Anësor
 • Alarm
 • Frena Anti-Lock
 • Drita Mjegulle
 • Drita Automatike
 • Drita Xenon
 • Drita LED
 • Sensor Parkimi
 • Kamera Parkimi
Xhamat
 • Xhama Elektrike
 • Tavan Xhami Panoramik
 • Fshirëse Xhamash Mbrapa
 • Xhama te Erret
Sistem Audio
 • CD Changer
 • CD Player
 • Radio CD + MP3
 • Premium Sound
Karakteristika të tjera
 • Disqe Alumini
 • Disqe Celiku
 • Rresht i Tretë Sediljesh
 • Paketë Rimorkimi
 • Timon Lëkure
 • Sedilje Lëkure
Përshkrimi
Okazion Shes BMW Seria 1 Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerke, sapo ka ardhur nga Italia dhe kete jave jane bere dokumentat. Makina eshte e vitit 2006 ka motorr 2.0 nafte, kamjo manuale me 6 marshe, shume e shpejte dhe ekonomike 5.5L/100Km. Seti i brendshem i sendiljeve eshte Sport, edhe amortizatoret po ashtu. Gomat e pasme i ka te reja Michelini, disqet i ka origjinale te fabrikes. E pajisur me Abs, Srs, Dtc etj.Ka 2 celesa. Komanda ne timon . Kondicioner Clima. Opsion ekstra eshte Navigatori dhe lexuesi i disqeve, Dvd, Cd, Mp3, Mp4, Aux-in etj Sistemi audio eshte fantastik. Dritat Xenon origjinale te fabrikes. Makina eshte ne gjendje perfekte!!! Çmimi i diskutueshem.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
  • Vlerësimi: 0
  • Vota Gjithsej: 0
 • Shiko QR Code Shiko QR Code
 • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
 • Raporto Njoftimin
 • 643 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *