Skoda, Yeti, 2010, Benzinë

49 €
Numri i Referencës
RF160516
Afati Kohor
Qera Ditore
Marka
Skoda
Modeli
Yeti
Viti
2010
Karburanti
Benzinë
Transmisioni
Automatic
Postuar
22.06.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Skoda Yeti, 1.2 Benzine, Kambio Automatike, per 5 persona

Cmimi ditor:
49€/dita per 1-2 dite
44€/dita per 3-6 dite
39€/dita per 7-11 dite

Ne cmim perfshihet:
* Qeraja 24 ore
* Autorizimi i shoferit kryesor
* Autorizimi i shoferit te dyte
* Siguracioni TPL
* Siguracioni KASKO

Adresa 1: Rruga "Emin Duraku", pallati 10/B, prane stadiumit "Selman Stermasi", Tirane
Adresa 2: 1 km prane aeroportit "Nene Tereza", Rinas
Tel: +355694033377 / +355692066644
e-mail: info@national.al
website: booking.first.al
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga "Emin Duraku", pallati 10/B, shkalla 1, ap.59 & 1 km prane aeroportit "Nene Tereza" Rinas
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 408 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Llogaritës Kredie
Kredi
Kohëzgjatja
vjet/muaj
Interesi
%
Kësti i Parë
Pastro
Payments
Plotësoni formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Kalendari Likuidimit
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *