Shitet Skaf 6,5 Metra bashk me Karrelen!, e Përdorur, 6,000 €

6,000 €
Numri i Referencës
RF191110
Titulli
Shitet Skaf 6,5 Metra bashk me Karrelen!
Gjendja
e Përdorur
Çmim i Diskutushëm
Po
Postuar
18.04.2016
Informacion shtesë
Përshkrimi
Shitet Skafi eshte 6,5 metr me motorr 115 kuaj fuqi (dy kohesh) ne gjendje perfekte.Skafi eshte me ndensje meshini sic duket dhe ne foto.Skafi ka ardhur nga Italia eshte me letra te rregullta dhe shitet per arsye mos perdorimi.
Vendodhja
Shteti
Shqipëri
Qyteti
Pogradec
    • Vlerësimi: 0
    • Vota Gjithsej: 0
  • Shiko QR Code Shiko QR Code
  • Shkarkoje si PDF Shkarkoje si PDF
  • Raporto Njoftimin
  • 370 Shikime
Emri Shokut Tuaj *
Email Shokut Tuaj *
Emri Juaj
Email Juaj
Mesazhi
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutem hyni ose regjistrohuni për të komentuar
Kontakto Shitësin
Emri *
E-mail *
Phone
Mesazhi *
Captcha *
Kliko imazhin për të rifreskuar captcha. Ju lutemi shkruani imazhin e përshkruar në foto
Hyni
Emri Përdoruesit
Fjalëkalimi
Harruat fjalëkalim? Rikujto
Njoftime për krahasim
Nuk ka njoftime për krahasim
Enter your report
Mesazhi *